LIMITKA LÉTO 2017

Gumu klasik double (khaki a pink)

Zboží nelze zakoupit
SKU: GUKLKHAKI_PINK Categories: , ,

Je to tu. Konečně vám můžeme představit limitovanou edici skákacích gum na léto 2017. Je tak úžasná, že z ní radostí skáčeme 🙂
Nemůžete se stále rozhodnout, jakou barvu skákací gumy vybrat? My vám to zjednodušíme. Je tu GUMU KLASIK DOUBLE. Ano, v balení najdete dvě skákací gumy klasik. A máme pro vás hned tři barevné kombinace. Tak hurá do nakupování. Limitovaná edice je přeci limitovaná, tak ať zažiješ super léto i ty 🙂

Porovnat

Skákací guma klasik je vyrobena z kvalitních materiálů. Díky vysokému obsahu latexu neztrácí guma svou pružnost. Guma je plochá a při skákání pěkně drží na noze a neroluje se. Konce gumy jsou spojeny pevným švem, tak aby se guma netřepila. Zapojit do hry se mohou i dospělí, skákací guma je dostatečně dlouhá a při skákání neřeže do noh.

Na gumě je umístěn ozdobný štítek Gumu ze syntetické koženky.  Skákací gumu je možné si vybrat z několika pestrých barev. V případě, že děti gumu při skákání ušpiní, je možné ji ručně vyprat. I po vyprání má skákací guma zářivou a jasnou barvu.

Rozměry:

Šířka gumy 1 cm
Délka gumy 3,5 m

Balení:

Skákací gumy klasik jsou zabaleny ve dvou barevných variantách v papírové krabičce. Krabička se skládá ze dvou částí víka a dna. Na víku je umístěna nálepka v barvách gumy. Dno krabičky zdobí stylové razítko. Dále najdeš v krabičce pravidla pro skákání přes Gumu klasik.

Složení:

Skákací guma: KHAKI 76% polyester, 23% latex ; PINK 69% polyester, 31% latex

Koženkový štítek: polyester + PVC

Výrobce: 

Gumu sisters s.r.o., Brno, Česká republika

Velikost 350 × 1 cm
Barva

lime, limetková zelená

Vyber si svou krabičku

Standartní, Sněhulák, Růžová, Modrá

Pravidla

PRAVIDLA GUMU KLASIK

POČET JUMPERŮ
Vždy musí být minimálně tři, dva stojí naproti sobě, nohy mají rozkročené a kolem nich mají navlečenou skákací gumu. Třetí jumper skáče.

PRAVIDLA
Třetí jumper skáče mezi gumou skokovou kombinaci, kterou si jumpeři domluví dopředu. Pokud jumper odskáče kombinaci bez chyby, zvyšuje se stupeň náročnosti, což znamená, že guma se zvyšuje na další úroveň. Pokud kombinaci jumper neodskáče, například udělá chybu ve skoku (přišlápnutí gumy, zachycení gumy nebo spletení skokové kombinace), tak jumper končí a místo něj nastupuje další. Jakmile přijde jumper na řadu, tak skáče opět tu úroveň, ve které udělal chybu. Vítězem se stává ten, kdo odskáče jako první danou kombinaci u nejvyššího stupně obtížnosti.

STUPNĚ OBTÍŽNOSTI

Jedničky – guma na kotnících

Dvojky – guma na lýtkách

Trojky – guma ke kolenům

Čtverky – guma na stehna

Pětky – guma pod zadek

Šestky – guma přes boky

Sedmičky – guma do pasu

Osmičky – guma přes hrudník

Devítky – guma pod pažemi

ZÁKLADNÍ JUMP KOMBINACE

Sestava jednodušší

Sestava složitější

Videonávod

Znáš skákací Gumu klasik?

 

X