STREET CHILDREN

#BACKTOSTREET

Kámoši, zábava a street. Pojďme vrátit život do ulic, parků a na hřiště.

Nevíš, co s volným časem po škole? Přidej se k STREET CHILDREN a zažij skvělou zábavu. Nový kroužek pro děti a teens v Brně.

Milujeme sport, máme rádi děti a v Brně nám chyběl nějaký všestranný, zábavný kroužek. A tak jsme daly hlavy dohromady a vymyslely „STREET CHILDREN“.

Cílem není jen děti něco naučit, ale hlavně v nich vzbudit celoživotní lásku k pohybu. Přejeme si, aby děti chtěly jít ven sportovat a neseděly doma u počítačů. Sice tím nejspíš rodičové riskujete, že budete muset děti pracně nahánět domů a volat na ně z okna, jako to dělali naši rodiče, ale určitě to stojí za to. Užijeme si spoustu her, skákání, hudby, tance, přírody a další skvělou zábavu.

Těšíme se na vás,

Lucka, Klárka a Káťa 🙂

KDE, KDY, KDO a PROČ?

KDE: Základní škola Husova 17, v Brně. Když bude svítit sluníčko, vyrazíme ven, třeba na Špilas.

KDY: Trénujeme každé úterý od 16.00 do 17.00 hod.

KDO: Kroužek je určen pro všechny děti a teenagery ve věku 5-13 let, které se chtějí skvěle bavit 🙂

CENA ZA ČLENSTVÍ V II.POLELETÍ // (únor-červen)

1 x týdně  cena 1.300 Kč (260 Kč za měsíc, nováčci platí pouze poměrnou část příspěvku)

NÁBOR:

Stále hledáme nové kamarády, přijď se za námi podívat na ukázkový trénink ZDARMA a třeba se ti u nás bude líbit 🙂 Je potřeba jen zavolat naší trenérce, Lucce, a domluvit se s ní, že přijdeš.

KONTAKT NA LUCKU:

Bc. Lucie Svítková

streetchildren@gumu.cz

+420 +420 774 714 712

COUCH:

@Lucijess prostě naše Lucka Pucka, která se nebojí žádné výzvy a pro kterou není žádný sport překážka. Naopak se hrne do všeho nového a proto jsme si vybraly právě ji 🙂 Lucka chvilku neposedí, ve svém volném čase je buď na kole, v zimě jezdí na snowboardu, v létě zase na waku. Dotkla se i street kultury, když jako teens trsala street dance. Hlavně má vystudovanou sportovku, takže ví jak na to a těší se, že vás provede všemi těmi skvělými aktivitami, které pro vás letos chystáme 🙂

STREET JUMP // STREET DANCE // DOUBLE DUTCH // AKROBA // STREET MUSIC // STREET ART // SLACKLINE

STREET JUMP

Skákání přes gumu je zábava, kterou se baví děti a teenageři po celém světě. Skákací Gumu klasik jumpovala jak tvoje mamka, tak i taťka. Vytáhla se guma z tepláků a už se frčelo. My jsme skákání přes gumu posunuli trochu na vyšší level. Slyšeli jste o freestylové gumě? Svět bez pravidel – tak to je skákací guma freestyle a s ní přišel na svět street jump. Jumpuje s kámoši a vychytávají se různé triky, které pak můžeš předvést v battlu. V říjnu bude ještě určitě teplo, tak vyrazíme i ven 🙂

STREET DANCE

Znáš také ten pocit, když si z youtube pouštíš svou oblíbenou pecku a nohy, ruce sebou cukají? Co takhle místo cukání začít trsat :)? Že neumíš ani tleskat do rytmu a naposledy jsi tančil ve školce „měla babka čtyři jabka“? Vůbec nevadí. Zkusíme to spolu a uvidíš, že po měsíci budeš při čekání na bus valit moonwalk nebo hypovat před tabulí při zkoušení 🙂

DOUBLE DUTCH

Tak u nás valí zatím jen skákání přes švihadlo. Ale my jsme si připravili daleko větší pecku. Skákání přes lana nebo jinak DOUBLE DUTCH. Double dutch je styl skákání přes dvě dlouhá lana (švihadla), kterými krouží dva jumpeři proti sobě a další jumper skáče. Chce to velkou spolupráci, ale to už se budeme všichni znát a bude z nás parta, takže to dáme určitě dohromady. Můžeme si zkusit u toho pustit i nějakou hudbu a sem tak hodit nějaký tríček, street dance lekce budeme mít už přeci za sebou 🙂

AKROBA 

Cirkusáka z tebe asi neuděláme, ale kdo ví :). Naučíme se základy gymnastiky hvězdu, rondát, přemet, stojku, sklopku. Můžeme zkusit něco z acroyogy a nebo co si pozvat nějakého b-boye a zkusit si malý freeze.

STREET ART

Baví tě malovat, ale samotná výtvarka je nuda? Zkusíme třeba graffity nebo se pomalujeme od hlavy až k patě jako indiáni kmene STREET CHILDREN.

SLACKLINE

Kdo zná slackline? Už jste někdy viděli v parku mezi stromy na šňůře balancovat lidi? Tak to je přesně slackline nebo také zkráceně slack. Slack je balancování, chození a skákání na popruhu „lajně“ upevněném mezi dvěma body (např. stromy). Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je pružný a když jsou natažené lajny nízko nad zemí, dají se zkoušet různé tirky. V dubnu už bude svítit sluníčko a bude nás vítat jaro, takže vyrazíme určitě ven a vyzkoušíme.

 

Nauč se triky jak skákat přes Gumu       STREET CHILDREN     Jak skákat přes Gumu klasik

22196070_1660779663954949_6542411319144283122_n   Zábava pro malé i velké