Letní akce s Gumu

Letní akce s Gumu

Ahoj jumpeři,

dlouhou dobu jsme vám nenapsali žádný blog, protože jsme měli hodně akcí. A právě, kde všude jsme byli a zaskákali si, se dočtete tady.

Každý z vás má rád Den dětí, nejenom proto, že vás ten den čeká něco pěkného, akce ve škole, dárečky, ale taky proto, že prázdniny se blíží ☺

Náš první DĚTSKÝ DEN byl na brněnském letišti, tam se skákalo celý den. Pomáhaly nám k tomu školní židle, protože tak vám můžeme ukazovat skoky, triky a sestavy.

Druhý DĚTSKÝ DEN byl s Nadačním fondem Kometa HC – Ekoden. Co se tady dělo? Všechny děti ze škol, školek a dětských domovů měly za úkol čistit lesy. Na závěr byla autogramiáda našich hokejistů Komeťáků a vyhlášení výsledků, kdo nejlépe vyčistil les. Celou dobu si mohly děti skákací gumu vyzkoušet a potrénovat.

Další zastávka na DĚTSKÉM DNI byla v Ochozi u Brna. Bylo tady několik stanovišť, co mohly děti dělat např. sportovat, malovat a také stezka v pohádkovém lese.

Poslední DĚTSKÝ DEN byl ve spolupráci s golfovým areálem Kaskáda. Uskutečnil se na golfovém odpališti v Žabinách. Stánek Gumu bylo pro děti jako povinné stanoviště, kde musely plnit úkol, takže se všechny děti naučily jumpovat přes skákací gumu.

Dvě akce, které nebyly spojeny s Dětským dnem, ale účastnili jsme se jich byly:

Závěrečná show taneční skupiny Magic Free Group a také první streetová akce ve Znojmě, kde nechybělo tancování, longboard, graffiti a samozřejmě my☺

Krásné léto a jumpujte, tým Gumu

thumb_IMG_1834_1024thumb_IMG_1818_1024thumb_IMG_1804_1024thumb_IMG_1810_1024thumb_IMG_1837_1024thumb_IMG_1725_1024thumb_IMG_1722_1024thumb_IMG_1719_1024

Autor

Sociální sítě:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *