Skákací guma je zpět

Skákací guma je zpět

Skákací guma je zpět aneb oficiální představení Gumu na Beat streetu 2016

 

Ve dnech 14. a 15. 5. 2016 proběhla v Brně v hale Vodova akce Beat street, na které každý rok vyvrcholí street dance choreografie nejlepších tanečních skupin z České republiky. Tanečníci vnímají soutěž jako špičku taneční sezóny a panuje tu úžasná atmosféra.

Na letošním MČR soutěžilo celkem 270 soutěžních choreografií ve třiceti disciplínách, počet tanečníků se blížil třem tisícům a navštívilo ho přes tři tisíce diváků, což je nejvíc za posledních třináct let fungování této soutěže. Díky dlouholetému přátelství s Fidlim (Ing. Martinem Fiedlerem, organizátorem soutěže) se Gumu stalo jedním z oficiálních sponzorů akce.

Pohyb, přátelé, zábava, tam Gumu nemohlo chybět. Akce Beat street byla pro nás nejlepší příležitost, jak dostat do podvědomí mladých lidí novou streetovou značku Gumu, která se zaměřuje na výrobu a prodej skákacích gum.

Na akci proběhlo první oficiální spuštění propagačního videa a návštěvníci si mohli vyzkoušet skákání přes různé druhy skákacích gum. Díky sponzoringu Gumu si tanečníci vítězných choreografií mohli odnést skákací Gumu domů. Rodiče vzpomínali na své dětství při skákání přes Gumu klasik a ti mladší zkoušeli skákat triky přes Gumu freestyle. Největším překvapením pro návštěvníky bylo skákání přes Gumu garter, u které byla fronta na zapůjčení.

Další vybrané taneční akce, kde si můžete zaskákat přes Gumu:

  • Czech dance masters 2016 (26. – 29. 5. 2016 v Praze)
  • IDO European Disco Dance and Disco Freestyle Championships (18. – 21. 6. 2016 v Chomutově)

 

JUMPERŮM ZDAR A SÍLU, Káťa a Klárka

Autor

Sociální sítě: