Akce

Sraz jumperů

2. 6. 2018  –  Mezinárodní den dětí Brno, Medlánky

9. 6. 2018 – SLAVNOSTI RŮŽOVÉHO VÍNO IV. ročník, Třebíč

15. – 16. 6. 2018 – MINT MARKET v Brně www.mintmarket.cz (hledej nás u stánku @jetumilo)

16. 6. 2018 – URBAN CULTURE GAMES, Praha – www.urbanculturegames.cz

Gumu tělák

Školní rok 2016/2017

6. 4. 2017       Základní škola Sluhy 29, Mratín (paní učitelka Andrea Bičová, od prvňáčků až po páťáky)

11. 4. 2017      Základní škola Horácké náměstí 13, Brno (pan učitel Pavel Kučera a šesťáci)

18. 4. 2017     Základní škola Josefa Františka, Otaslavice (paní učitelka Markéta Špačková, čtvrťáci, šesťáci a sedmáci)

4. 5. 2017       Volnočasové centrum Doris, Šumperk (paní učitelka Jana Truksová a všechny děti, které dorazí)

9. 5. 2017       Základní škola v Mikulově (paní učitelka Silvie Šilingerová)

13. 6. 2017     Základní škola Křídlovická v Brně (paní učitelka Michaela Kůrová)

19. 6. 2017     Základní škola Oskava (paní učitelka Zuzana Doubravová)

 

Školní rok 2017/2018

20. 9. 2017    Základní škola Rašínova v Brně (paní hospodářka Marcela Nečasová)

21. 9. 2017     Základní škola Rašínova v Brně (paní hospodářka Marcela Nečasová)

21. 9. 2017     Mateřská školka Sněhurka v Brně (paní učitelka Jiřina Cihlářová)

2. 11. 2017     Základní škola Arménská 21 v Brně (paní zástupkyně Mgr. Marcela Procházková, 3.C a 4.A)

9. 11. 2017     Základní škola Tyršova Brno (paní učitelky Pešková Barbora a Eva, paní učitelka Němečková)

16. 11. 2017   Základní škola Horní Brno (paní učitelka Kubínová)

23. 11. 2017  Základní škola Přemyslovo nám. Brno (paní zástupkyně Mgr. Alena Dvořáková)

30. 11. 2017  Základní škola Herčíkova, Brno (paní zástupkyně Mgr. Dagmar Ovečková)

9. 3. 2018    Základní škola Husova, Brno (paní učitelka Markéta Šivrová)

5.4. 2018     Základní škola Švabinského nábřeží 2077, Kroměříž

12.4. 2018  Základní škola Jana Noháče, Břeclav (paní ředitelka Mgr. Iva Karlínová)

19.4.2018   Základní škola Otevřená, Brno Žebětín (paní učitelka Martina Petrželová)

25.4.2018  Základní škola Husova, Náměšť nad Oslavou, (pan učitel Martin Nováček)

 

Školní rok 2018/2019

19.11.2018  ZŠ Rašelinová – Salesiánské středisko mládeže – Salesko, Brno (Mgr. Jana Nešporová)

21.11.2018  ZŠ Pavlovská, Brno (paní učitelka Gruntová)

22.11.2018 ZŠ Botanická 70, Brno (zástupce ředitele paní Hana Svobodová)

26.11.2018 ZŠ Jihomoravské náměstí (paní ředitelka Mgr. Olga Bauerová)

15.3.2019  ZŠ a MŠ Bílá 1, Praha 6 (zástupce ředitele pan Petr Korecký)

21.3.2019  Základní škola, Pedagogická fakulta UK, Praha 2, Slovenská 27 (paní ředitelka Mgr. Hana Žampová)

25.3.2019  Škola Kavčí hory, MŠ, ZŠ a SOŠS K sídlišti 840, Praha 4, (Mgr. Simona Cettlová)

 

 

 

Přihlásit svou třídu na Gumu tělák můžeš na gumu@gumu.cz. Pošli nám mail do jaké školy a třídy chodíš, jak se jmenuje tvůj pan učitel či paní učitelka a my už to zařídíme :)